O nas

Gabinet dietetyczny Perfect Line w Łodzi

Gabinet dietetyczny Perfect Line powstał w 2009 roku w Łodzi. Właścicielką i jednocześnie dietetykiem jest mgr inż. Kinga Kryska-Domańska. Swoją ofertę kierujemy do osób, które pragną poprzez zdrowe i prawidłowe odżywianie poprawić swój wygląd oraz stan zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem.

mgr inż. Kinga Kryska-Domańska

dyplomowany dietetyk

 

Jestem dietetykiem z zamiłowania i wykształcenia. Ukończyłam studia wyższe na kierunku Dietetyki oraz Technologii Chemicznej. Cały czas poszerzam swoją więdzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. 

W swojej pracy wyznaję zasadę "złotego środka". Zalecenia dietetyczne tworzę na podstawie wiedzy popartej badaniami naukowymi, ale w wyjątkowych sytuacjach czerpię  też inspiracje z metod medycyny naturalnej. Każdy pacjent jest wyjątkowy i potrzebuje innej diety dlatego zalecenia, które tworzę są zawsze indywidualne i dopasowane do danej osoby. Stawiam na prostotę dlatego też dania, które można znaleźć w moich jadłospisach są łatwe, szybkie i zawierają ogólno dostępne produkty.

Specjalizuje się w dietach odchudzających oraz pomagam osobom zmagającym się z insulinoopornością i innymi zaburzeniami hormonalnymi takimi jak PCOS, niedoczynność tarczycy itp. Układam również diety, które są niezbędnym elementem leczenia  i profilaktyki wielu chorób dietozależnych oraz tworzę programy żywieniowe dla kobiet w ciąży, dzieci i młodzieży.

Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu na facebooku, gdzie dzielę się swoją więdzą, ciekawostkami z dziedziny dietetyki oraz pysznymi przepisami na zdrowe i proste dania.

Zachęcam też do zapoznania się z opiniami moich pacjentów na portalu znanylekarz.pl 

 

Jestem ekspertem i autorką artykułów na portalu wylecz.to

Telefon

+48 784 583 025

Email

perfect-line@wp.pl

Adres

al. Kościuszki 3

(I piętro, wejście od podwórza)

90-418 Łódź