Konsultacja krok po kroku

Umów wizytę

Jeżeli podjęłaś/podjąłeś decyzje o skorzystaniu z konsultacji dietetycznej skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia terminu spotkania online. 

Opłać konsultację

Konsultację możesz opłacić przelewem (numer rachunku bankowego: 24 1140 2004 0000 3302 7603 6079) lub korzystając z mojego sklepu wybierając interesującą Cię usługę. Konsultację opłać najpóźniej 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania.

Wypełnij ankietę i podpisz formularz RODO

Po opłaceniu przez Ciebie konsultacji dietetycznej na Twój adres email wyślę wstępną ankietę oraz zgodę na przetwarzanie danych. Formularze wypełnij i odeślij razem z wynikami badań (jeżeli takie posiadasz) najpóźniej 24 godziny przed planowanym spotkaniem online.

Konsultacja

Konsultacje odbywają się w trybie online, prowadzone są w formie wideokonsultacji (Skype, Whatsapp) lub rozmowy głosowej (przez telefon).  

W trakcie konsultacji omówię Twój aktualny stan zdrowia i dotychczasowy sposób odżywiania. Sprecyzujemy Twoje  oczekiwania oraz ustalimy indywidualny plan żywieniowy.

Materiały z zaleceniami

Po konsultacji na Twój adres email prześlę materiały (w formie PDF) uwzględniające informacje, które omawiane były podczas spotkania.

Ważne: nie układam indywidualnych jadłospisów. Bazuję na edukacji żywieniowej, a dla ułatwienia nauki prawidłowego komponowania posiłków udostępniam bazę przepisów.

Pytania do przesłanych zaleceń

Jeżeli po otrzymaniu szczegółowych zaleceń nasunęły Ci się jakieś pytania lub pojawiły wątpliwości to w każdej chwili możesz się ze mną skontaktować drogą elektroniczną (email, Whatsapp, Skype lub przez nasz profil na Instagramie)

Konsultacje kontrolne

Jeżeli jest taka potrzeba konsultacje kontrolne odbywają się co 2-4 tygodnie (w zależności od przypadku). Ich głównym zadaniem jest analiza postępów i efektów diety, przekazanie kolejnych zaleceń dietetycznych oraz wprowadzenie ewentualnych modyfikacji w schemacie komponowania posiłków.

Współpraca

Konsultacje online

Konsultacja krok po kroku

Voucher podarunkowowy