Dieta odchudzająca

Praca z osobami, które pragną zgubić zbędne kilogramy to najpopularniejsza usługa w Gabinecie dietetycznym Perfect Line. Przeprowadzimy Cię przez cały proces odchudzania, krok po kroku, od początku do końca. Dzięki nam nie tylko pozbędziesz się zbędnych kilogramów, które przeszkadzają i sprawiają, że Twoje samopoczucie nie jest najlepsze, ale przede wszystkim zmienisz swój dotychczasowy styl życia. Pokażemy Ci, że dieta nie musi być uciążliwa a odchudzanie to prawdziwa przyjemność i zdrowie.

Dzięki Nam dowiesz się:

  • dlaczego tyjesz i co zrobić żeby temu zapobiec
  • jakie produkty sprzyjają chudnięciu
  • w jaki sposób komponować posiłki, aby czuć się dobrze, nie czuć głodu i jednocześnie, aby kilogramy "spadały"
  • w jaki sposób przygotowywać potrawy, żeby były smaczne i fit
  • czy warto zażywać suplementy wspomagające odchudzanie
  • jak później utrzymać efekty i nie przytyć spowrotem

 

W ramach oferty diety odchudzającej proponujemy dwa rodzaje usług:

  • pakiet konsultacji
  • konsultacje jednorazowe

Program odchudzający to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących motywacji i stałej, indywidualnej opieki dietetyka. W ramach tej usługi spotkania odbywają się cyklicznie - co dwa tygodnie. Podczas każdego spotkania w gabinecie, w celu oceny rezultatów diety redukcyjnej, przeprowadzane są pomiary antropometryczne z analizą składu ciała, przekazywane są zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisami. Dzięki stałemu kontaktowi dietetyk w każdej chwili może dokonać modyfikacji w diecie, tak aby dieta przynosiła oczekiwane efekty i była dostosowana do ewentualnych zmian w trybie pracy, aktywności fizycznej, itp. Częste spotkania z doradcą żywieniowym to również świetny sposób, aby podtrzymywać zapał i mobilizować pacjenta.

Wyróżniamy dwa rodzaje programów:

- program startowy - przeznaczony dla osób, które rozpoczynają dietę odchudzającą i zależy im na stałym kontakcie z dietetykiem. Program obejmuje: pierwszą konsultację i cztery konsultacje kontrolne (3-4 konsultacje stacjonarne, 1-2 konsultacje on line), które należy wykorzystać w ciągu dwóch miesiący - zalecane, aby spotkania odbywały się co dwa tydzień (niewykorzystane konsultacje nie przechodzą na kolejny okres). W trakcie programu startowego przekazywane są dwa 7-dniowe, indywidualne jadłospisy.

- program kontrolny - przeznaczony dla osób, które kontynuują współpracę. Obejmuje: cztery konsultacje kontrolne (2 konsultacje stacjonarne, 2 konsultacje on line) , które należy wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy - zalecane, aby spotkania odbywały się co dwa tygodnie (niewykorzystane konsultacje nie przechodzą na kolejny okres). Na każdej wizycie w gabinecie przeprowadzana jest analiza składu ciała, przekazywane są zalecenia żywieniowe wraz z jadłospisami. W trakcie programu kontrolnego przekazywany jest jeden 7-dniowy jadłospis oraz propozycje dań w formie pdf.

Konsultacje jednorazowe polecane są osobom, które w związku z brakiem czasu nie mają możliwości odwiedzania gabinetu systematycznie. Zaleca się, aby spotkania kontrolne odbywały się co 2-3 tygodnie.

Układane diety są indywidualnie dopasowywane do pacjenta, tak aby były zgodne z preferencjami żywieniowymi, jednostkami chorobowymi i aktywnością fizyczną. Jadłospisy zawierają dokładne przepisy oraz listy zakupów.

Konsultacje można realizować w gabinecie stacjonarny oraz on line.

Jeżeli chcesz zapoznać się z cennikiem kliknij tutaj

Telefon

+48 784 583 025

Email

perfect-line@wp.pl

Adres

al. Kościuszki 3

(I piętro, wejście od podwórza)

90-418 Łódź