Dieta dla kobiet w ciąży

Badania wykazały, że sposób odżywiania kobiety w okresie ciąży  jest szczególnie ważny, ponieważ wpływa zarówno na zdrowie matki, jak i jej dziecka.

Zdecydowana większość kobiet, które stosowały zdrową dietę, urodziło zdrowe dzieci. Stwierdzono także, iż odpowiednia dieta w czasie ciąży może mieć znaczenie w przyszłości, gdyż wpływa bezpośrednio na rozwój narządów u dziecka. 

Żywienie kobiety ciężarnej powinno być od początku pełnowartościowe i powinno zawierać wszelkie niezbędne składniki potrzebne do budowy tkanki dziecka.

Oferujemy Państwu naszą pomoc w ustaleniu zbilansowanej diety, która zapewni harmonijny rozwój dziecka i poprawi samopoczucie matki. Podpowiemy jak radzić sobie z nieprzyjemnymi dolegliwościami ciążowymi oraz jak przygotować się do karmienia maluszka, u którego istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia alergii.

Dla kobiet w ciąży przygotowaliśmy specjalny program żywieniowy dla kobiet w ciąży. Obejmuje on: konsultację wstępną, na której przeprowadzany jest wywiad żywieniowy oraz konsultacje kontrolne odbywające się co około 1,5 miesiąca. Podczas każdej konsultacji przekazywane są nowe zalecenia żywieniowe oraz informacje ciekawostki z tematów obejmujących zdrowe odżywianie. W czasie trwania programu przekazywane są także indywidualne jadłospisy (7-dniowy jadłospis na każdy trymestr, w sumie 21 dni).

Telefon

+48 784 583 025

Email

perfect-line@wp.pl

Adres

al. Kościuszki 3

(I piętro, wejście od podwórza)

90-418 Łódź